“Младост” спечели със служебен резултат 3:0 срещу „БСК”

Футболистите на босилеградска „Младост” спечелиха като домакини със служебен резултат 3:0 срещу „БСК” от Буяновац, в срещата от 13 кръг от тазгодишното издание на Пчинска футболна лига.

Гостите от Буяновац започнаха мача с 10 футболисти. В 19-та минута босилеградският отбор излезе напред в резултата с гол на Дарко Димитров. Десетина минути след водещия гол на „Младост” в рамките на няколко минути се контузиха четирима футболисти на гостите и напуснаха терена. Понеже вече нямаше условия за подновяване на мача, съдията Маша Алексич прекрати срещата, която ще бъде регистрирана със служебен резултат 3:0 в полза на босилеградския отбор.

В мача срещу „БСК”, „зелените” играха в следния състав: Д. Николов, М. Асков, Г. Стойков, М. Георгиев, А. Тасев, Н. Петров, Д. Димитров, А. Динов, Д. Трайков, Н. Йорданов и А. Захариев. На резервната скамейка бяха: Д. Иванов, М. Йойич, С. Динов, В. Йорданов, Б. Чипев и С. Златков.

В следващия кръг босилеградският отбор е свободен. След 13 изиграни кръга „Младост” заема пета позиция с 16 спечелени точки. Начело във временната клкасация е „Търновац” с 33 точки, а следвеат „Лугина” с 31 и „Павловац” с 23 точки.